Страничка модераторов сайта
 • подарок
  • Подаривший пожелал быть скрытым
 • подарок
 • подарок
 • подарок
  • Подаривший пожелал быть скрытым
 • подарок
  • Модер, спасибки тебе, что ты - есть! ))
 • подарок
  • Подаривший пожелал быть скрытым
 • подарок
 • подарок

 • Истинное IQ подонка Олега Скрипки

  21 апреля 20:26
  Истинное IQ подонка Олега Скрипки

  Украинский музыкант Олег Скрипка после встречи со студентами «Школы журналистики» оказался в центре очередного языкового скандала. Во время интервью он заявил:

  «люди не способные выучить украинский язык имеют низкий IQ, таким ставят диагноз «дебилизм». Нужно их отделить, потому что они социально опасны, необходимо создать гетто для них. И будем помогать им, как помогают людям с недостатками».

  Позже, у себя в Фейсбуке, Олег дал официальный комментарий, назвав свои слова перекрученными. Но это лишь показало его трусость и подлость.

  Скрипка, как лидер группы ВВ, обрел популярность во время «Революции достоинства» и стал неким символом патриотизма в Украине.

  Не очень востребованный ранее на востоке Украины, на волнах патриотизма, Скрипка стал собирать огромные стадионы и там. Когда люди шли на его концерты, они еще не знали что в его глазах, они «дебилы».

  В один момент диагноз получили миллионы русскоязычных украинцев. Когда жители Донецкой, Харьковской, Одесской, Днепропетровской областей шли на концерты Олега Скрипки, они даже не догадывались за кого он их принимает и какой на самом деле подонок их кумир.

  Все сотрудники Украинского сайта знакомств и общения ПараБум русскоговорящие, и поэтому после того как мы тоже попали под диагноз «дебилы», оставляем за собой право определить диагноз Олегу Скрипке – подонок.

  А так же мы призываем всех Украинцев, как русскоговорящих, так и людей разговаривающих на украинском языке – бойкотировать творчество этого фашиста. Ведь по-другому его назвать нельзя.
  ------------------------------------------------------------------------------
  Український музикант Олег Скрипка після зустрічі зі студентами Школи журналістики» опинився в центрі чергового мовного скандалу. Під час інтерв'ю він заявив:

  «люди не здатні вивчити українську мову мають низький IQ, таким ставлять діагноз «дебілізм». Потрібно їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, необхідно створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами».
  Пізніше, у себе в Фейсбуці, Олег дав офіційний коментар, назвавши свої слова перекрученими. Але це лише показало його боягузтво і підлість.

  Скрипка, лідер гурту ВВ, здобув популярність під час «Революції гідності» і став певним символом патріотизму в Україні.

  Не дуже затребуваний раніше на сході України, на хвилях патріотизму, Скрипка став збирати величезні стадіони і там. Коли люди йшли на його концерти, вони ще не знали, що в його очах, вони «дебіли».

  В один момент діагноз отримали мільйони російськомовних українців. Коли жителі Донецької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської областей йшли на концерти Олега Скрипки, вони навіть не здогадувалися за кого він їх приймає і який насправді покидьок їх кумир.

  Всі співробітники Українського сайту знайомств і спілкування ПараБум російськомовні, і тому після того як ми теж потрапили під діагноз «дебіли», залишаємо за собою право визначити діагноз Олегу Скрипці – покидьок.

  А так само ми закликаємо всіх Українців, як російськомовних, так і людей, що розмовляють українською мовою – бойкотувати творчість цього фашиста. Адже по-іншому його назвати не можна.

  Мне нравится

  <a href="https://parabum.com.ua/moderator/istinnoe-iq-podonka-olega-skripki">Истинное IQ подонка Олега Скрипки</a>
  5 комментариев
  • 21 Апреля, 22:43
   Опубликовано от имени - Ирина Бекешкина (Социолог)
   Когда мне говорят, что русскоязычные граждане – не настоящие патриоты, я отвечаю: съездите на фронт, посмотрите, сколько русскоязычных воюют за Украину, и скажите им, что они не патриоты, раз не говорят по-украински!»
   Ответить
  • 21 Апреля, 22:55
   Абсолютно согласен - ПОДОНОК!
   Ответить
  • 23 Апреля, 17:56
   До вторгнення Росії в нашу країну - українцям було байдуже: хто на якій мові розмовляє…
   Але ось прийшли Вони, з війною… Захопили Крим… Чому? Тому, що там живуть “русскіє люді” і “русскоязичниє”... Зруйнували, розгромили Донбас… Навіщо? - “Защіщалі русскогаварящіх”.
   В свідомості тих, кого українці називають москалями і кацапами, мова - це основна ознака національної приналежності. І поки, в Україні, вони будуть бачити “русскіх людєй” (у Фейсбуці чи на ПараБум), до тих пір - будуть лізти сюди з війною, щоб загнати в стійло овець, котрих вважають частиною своєї отари.
   І яку б відвагу не показували російськомовні українці, на фронті, ворог не полишить спроб захоплення України, поки має надію, що ці ж самі бійці могли б складати свої голови десь в Сирії, “во славу русскава отєчєства”, варто лише трошки переформатувать їм мізки…
   Я не засуджую Скрипку… З відчаю можна ляпнуть і не таке. Он, як “русскагаварящіє” модератори Українського сайту ПараБум відповіли йому файною мовою! А чогось і не додумались, на Україні, для Українців, зробити меню сайту українською… Замінити кілька слів тяжко?..
   Ответить
   • 30 Апреля, 22:27
    Николай, смотрите внимательнее - на этом сайте есть украинская версия!
    Ответить
  • 27 Апреля, 12:44
   сам скрипка с пороком дебибилизма
   Ответить
  • Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии.
   X

  Вход на сайт


  Пароль
  Восстановить пароль обрабатывается